Paslaugos

Jūsų patogumui suteiksiu visas paslaugas (nuo...iki) susijusias su krosnies projektavimu, skaičiavimu, statyba bei eksploatavimu, parinksiu Jums tinkančias ir patinkančias medžiagas, pateiksiu vizualizaciją, medžiagų sąmatas bei įgyvendinsiu Jūsų sumanymus realybėje.

Ką daryti, jei norite krosnies? Reikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atsiųsti norimos krosnies nuotrauką bei patalpų išplanavimą (su nurodyta kamino vieta) tikrakrosnis@gmail.com.

Visą kitą padarysiu aš (užsakysiu medžiagas, suorganizuosiu jų pristatymą į Jūsų namus ar sodybą, atvažiuosiu ir pastatysiu suderintą krosnį). Tiesa, praleidau dar vieną svarbų dalyką. Jums reikės apmokėti medžiagų ir darbų sąskaitas :)

ARBA

Jeigu norite turėti tikrą krosnį, bet finansinės galimybės neleidžia nusisamdyti kronių meistrą - išeitis yra :) Galite pasistatyti krosnį pats ! Galiu suprojektuoti krosnį pagal jūsų poreikius, pakonsultuoti visais krosnies statybos klausimais, paaiškinti visas detales, pateikti visus reikalingus brėžinius. Jeigu labia reikės atvyksiu į vietą ir pakonsultuosiu gyvai krosnies statybos vietoje. Tai pat galėsiu parekomenduoti pigiausius krosnių medžiagų tiekėjus, reikalingas medžiagas galėsite įsigyti tiesiai iš "pirmų rankų". Jeigu norite turėti tikrą krosnį pigiau, nesivaržydami skambinkite ir aptarsime bei sutarsime visas smulkmenas.

https://youtu.be/0K-voU0nUFQ

https://youtu.be/FpAytttrjVk